Американдық бұрыштар

Америка бұрыштары — жергілікті серіктес ұйымдарда, әдетте кітапханаларда орналасқан америкалық нақыштағы шағын кітапханалар. Америка бұрыштары жергілікті ұйымдардың шынайы серіктесі, себебі олардың штаты қабылдаушы мекеменің қызметкерлерімен толықтырылады. Америка бұрыштары және олардың ақпараттық ресурс қоры әрбір Қазақстан азаматы үшін ашық.

Әрбір орталықта ағылшын тілінде американың көркем әдебиет жинағы, АҚШ-ның мемлекеттік құрылымы, оның тарихы мен мәдениетіне қатысты анықтамалық әдебиет ұсынады.

Бұрыштар АҚШ туралы ақпаратты бақылаулы интернет желісі арқылы ұсынады. Сондай-ақ онда көркем және деректі фильмдердің аудио-видео жазбалары бар.

Америка бұрыштары студенттерге, оқытушыларға және Бейбітшілік Корпусының еріктілеріне арналған оқу құралдарының ауқымды жинағын ұсынып, ағылшын тілін үйретуді қолдайды.

Американ бұрыштары АҚШ-нан түрлі тақырыптарда дәріс беріп, сабақтар жүргізіп, үйірмелік дискуссиялар және тағы басқа шаралар өткізетін лекторларды шақырады.

Қазақстандағы Америка бұрыштары туралы қосымша ақпарат үшін, Астана қаласындағы АҚШ Елшілігінің Қоғамдық Байланыс бөлімімен байланысуыңызға болады. Сондай-ақ, сіз Америка бұрыштарымен төмендегі мекен-жайлар арқылы тікелей хабарласа аласыз:

Астанадағы Америка бұрышы

Еуразия ұлттық университет кітапханасы
Пушкина көшесі , 11, 3ий қабат
Тел: +7 (7172) 70 95 00
Astana@amcorners.kz
www.amcorners.kz

Ары қарай оқу

Алматыдағы Америка бұрышы

Байзаков көшесі 280
SmArt.Point, Almaty Towers
Тел.: +7 747 442 3595
Astana@amcorners.kz
www.amcorners.kz

Ары қарай оқу

Ақтөбедегі Америка бұрышы

Байшев атындағы Ақтөбе Облыстық Әмбебап Ғылыми Кітапханасы
11 ықшам аудан, 112 E, Д бөлімі
Тел.: (7132) 23-79-99
Aktobe@amcorners.kz
www.amcorners.kz

Ары қарай оқу

Атыраудағы Америка бұрышы

Сланов атындағы Атырау Облыстық Әмбебап Ғылыми Кітапханасы
Нұрсая ықшам ауданы
Тел.: (7122) 20-92-91
Atyrau@amcorners.kz
www.amcorners.kz

Ары қарай оқу

Қарағандыдағы Америка бұрышы

Гоголь атындағы Қарағанды Облыстық Әмбебап Ғылыми Кітапханасы
Ерубаев көшесі, 44
Тел.: (7212) 49-33-75
Karaganda@amcorners.kz

Ары қарай оқу

Қостанайдағы Америка бұрышы

Толстой атындағы Қостанай Облыстық Ғылыми Кітапханасы
Алтынсарин көшесі, 111
Тел.: (7142) 50-06-90
Kostanai@amcorners.kz
www.amcorners.kz

Ары қарай оқу

Павлодардағы Америка бұрышы

Торайғыров атындағы Павлодар Облыстық Әмбебап Ғылыми Кітапханасы
Академик Сатпаев көшесі, 104
Тел.: 8 (7182) 32-72-87
Pavlodar@amcorners.kz

Ары қарай оқу

Петропавлдағы Америка бұрышы

Мұқанов атындағы Солтүстік Қазақстан Облыстық Әмбебап Ғылыми Кітапханасы
Қазақстан Конституциясы даңғылы, 25
Тел.: (7152) 46-08-92
Petropavlovsk@amcorners.kz

Ары қарай оқу

Шымкенттегі Америка бұрышы

Пушкин атындағы Оңтүстік Қазақстан Облысының Әмбебап Ғылыми Кітапханасы
Қазыбек би 13А
Тел.: (7252) 53-51-92
Shymkent@amcorners.kz
www.amcorners.kz

Ары қарай оқу

Оралдағы Америка бұрышы

Батыс Қазақстан Облыстық балалар мен жасөспірімдер Кітапханасы
Достық көшесі, 166/2
Тел.: (7112) 50-44-19
Oral@amcorners.kz
www.amcorners.kz

Ары қарай оқу

Өскемендегі Америка бұрышы

Пушкин атындағы Шығыс Қазақстан Облыстық Кітапханасы
Қазақстан көшесі, 102
Тел.: (7232) 26-13-33
Oskemen@amcorners.kz
www.amcorners.kz

Ары қарай оқу